Image
IT-Local team
IT Local team
IT-Local Tim

Wij helpen je verder

Van meedenken over jouw business tot praktische hulp bieden, wij helpen je graag verder en staan dagelijks met een team van enthousiaste mensen voor je klaar!

Wil je weten wie er vijf minuten vroeger opgestaan is om jou te helpen… hoe je Janique precies schrijft… of het nou Maarten of Pierre was die laatst bij jou op bezoek was… hoe Mireille eruit ziet? Ben je benieuwd wie er allemaal voor jou werken? Of - als je nog geen klant bent - misschien wel gaan werken? Je ontdekt het hier.

Bobby de Bock

Facilitair IT-medewerker

info@itlocal.nl

088 4043 404

IT-hulp nodig? Stel je vraag via onze online Servicedesk.

Jeroen Bos

Consultant

info@itlocal.nl

088 4043 400

Mireille Brasz

Officemanager

info@itlocal.nl

088 4043 400

Marcel Claveaux

Technisch consultant

info@itlocal.nl

088 4043 400

Joshua van Geffen

Engineer

info@itlocal.nl

088 4043 400

Danny Gerrits

Servicedeskcoördinator

info@itlocal.nl

088 4043 404

IT-hulp nodig? Stel je vraag via onze online Servicedesk.

Marnik van Geyn

Engineer

info@itlocal.nl

088 4043 400

Jappe Help

Manager managed services

j.help@itlocal.nl

06 27 07 87 08

Andy Hendriks

Medewerker Beheer

info@itlocal.nl

088 4043 404

Marco Huiting

Engineer

info@itlocal.nl

088 4043 400

Bart Hunik

Technisch consultant

info@itlocal.nl

088 4043 400

Remko Kleij

Operationeel directeur

r.kleij@itlocal.nl

06 43 37 85 93

Freek Konings

Engineer

info@itlocal.nl

088 4043 400

Maarten Koolen

Consultant

info@itlocal.nl

088 4043 400

Damian Kootstra

Servicedeskmedewerker

info@itlocal.nl

088 4043 404

IT-hulp nodig? Stel je vraag via onze online Servicedesk.

Theo Kroon

Marketing- en communicatiemanager

marketing@itlocal.nl

06 83 52 72 01

Imman Lautan

Medewerker Bedrijfsbureau

info@itlocal.nl

088 4043 400

Mike Mast

Servicedeskmedewerker

info@itlocal.nl

088 4043 404

IT-hulp nodig? Stel je vraag via onze online Servicedesk.

Thomas Meeuwsen

Servicedeskmedewerker

info@itlocal.nl

088 4043 404

IT-hulp nodig? Stel je vraag via onze online Servicedesk.

Janique Moelee

Financieel manager

j.moelee@itlocal.nl

06 22 86 19 12

Jeroen Molenaar

Senior accountmanager

j.molenaar@itlocal.nl

06 83 52 37 74

Robin Mulder

Engineer

info@itlocal.nl

088 4043 404

Tijmen Mulder

Accountmanager

sales@itlocal.nl

06 83 49 06 45

Rick Nieuwenhuis

Medewerker Beheer

info@itlocal.nl

088 4043 404

Corinne Nijbroek

Medewerker Bedrijfsbureau

info@itlocal.nl

088 4043 400

Gaby Phielix

Medewerker customer success

g.phielix@itlocal.nl

06 57 26 98 18

Dennis Smeltink

Servicedeskmedewerker

info@itlocal.nl

088 4043 404

IT-hulp nodig? Stel je vraag via onze online Servicedesk.

Pierre Struijk

Operationeel manager

p.struijk@itlocal.nl

06 43 37 85 79

Damiën Valkenburg

Medewerker customer success

d.valkenburg@itlocal.nl

06 26 35 13 62

Robert Vrooland

Developer

info@itlocal.nl

088 4043 400

Terrence Wanga

Developer

info@itlocal.nl

088 4043 400

Martijn van Weert

Consultant

info@itlocal.nl

088 4043 400

Alwin Zwaan

Projectmanager

a.zwaan@itlocal.nl

06 19 47 04 43